Bytový dům v klidné obci v podhůří Lužických hor

Obec Dolní Podluží se nachází na úpatí Lužických hor a svou polohou nabízí klidné místo k bydlení i odpočinku. V blízkosti obce nalezneme větší města Varnsdorf a Rumburk.

Samotný dům se skládá z 5ti bytových jednotek – bytová jednotka v přízemí v sobě ukrývá garsonieru o velikosti 25 m2, dvě bytové jednotky v 1. nadzemním podlaží nabízejí bytovou dispozici 3+1 o velikosti 60m2 a dva byty v podkroví nabízí dispozici 1+1 o velikosti 31m2. Ke každému bytu náleží i sklepní kóje.

Celý dům procházel v posledních letech řadou postupných rekonstrukcí – dům je kompletně zateplen s novými plastovými okny, rekonstruována byla i střecha. K dispozici je půdní prostor i sklep, které lze v případě vhodné rekonstrukce přestavět na obytné jednotky.

Dům nabízí více variant využití, ať už na vlastní bydlení nebo na pronájem ( krátkodobý i dlouhodobý) – výnos při dlouhodobém pronájmu se může pohybovat kolem 8% p.a. K celému bytovému domu náleží i krásně udržovaná zahrada s orientací na jih o velikosti cca 900 m2, která nabízí místo pro odpočinek a nádherný výhled na Lužické hory, včetně hory Jedlová.

cena: 3 050 000 Kč

Co vás mohlo na bytovém domě zaujmout?

  • 5 bytových jednotek
  • Ke každému bytu sklepní kóje
  • Dům kompletně zateplen a vybaven plastovými okny
  • Zahrada o rozloze 900 m²

 

 

Začněte psát a pro hledání zmáčkněte enter