Prodej vícegeneračního domu v Nové Vsi

Nová Ves se nachází na takřka strategickém místě, při 18. km dálnice D8, tedy asi 15 minut jízdy autem ze severních částí Prahy, s velice snadnou dostupností také do okolních měst Mělníka (20 min.) a Slaného (25 min.), ale i dále na sever Čech. Dům se nachází v klidné části obce, je obklopen velmi vkusně upravenou a vybavenou zahradou, odkud se díky vyvýšené poloze nabízí výhled do širokého okolí.

V domě samotném najdeme celkově 3 byty na třech podlažích, z nichž každý má svůj vlastní vstup! Dům je zasazen do mírného svahu: do bytu v 1. NP s dispozicí 3+kk se vstupuje přímo z pozemku, a jeho tři obytné místnosti jsou všechny v úrovni zahrady. Tento byt disponuje 2 koupelnami, přípravou na kuchyň, a nyní slouží jako dílna a sklad.

Byt v 2.NP je přístupný po schodišti, tedy cca 1,5 m nad úrovní terénu, a jedná se o 4+kk (viz plánek ve fotogalerii).Ve třetím nadzemní podlaží je řešen druhý byt 4+kk, se zajímavou ústřední halou, velkou koupelnou, šatnou, a krásným výhledem do okolí.

Dům, původně z 80. let 20. stol., prošel v roce 2009 moderní přestavbou a rekonstrukcí, díky níž je zařazen do energetické třídy B, což se velmi pozitivně podepsalo na účtech za energie, které se pohybují do 5.000,- Kč měsíčně za celý dům!

K domu náleží kryté parkovací stání a vlastní studna. Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě, vyjma odpadu: ten je nyní řešen objemnou jímkou, přičemž obec chystá v roce 2020 napojení na veřejné kanalizace ( přípojka je již vybudována).

Celkově tento dům nabízí komfortní a neobyčejně prostorné bydlení na klidném místě, odkud je „všude kousek“. Nová Ves je středně velkou obcí a disponuje základní občanskou vybaveností. Asi 1 km od domu se nachází žst. Nové Ouholice na hlavní trati Praha-Děčín, odkud lze využít zastávkové vlakové spoje směr Praha (50 minut).

Nemovitost je vhodná pro vícečlennou rodinu (vícegenerační bydlení), pro živnostníky s potřebou vlastní dílny nebo administrativního provozu vedle samotného bydlení, nebo jako investiční nemovitost. V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat a velmi rádi vás celým domem osobně provedeme.

Co vás může na domě nejvíce zaujmout?

  • 3 byty na 3 podlažích, každý s vlastním vstupem
  • Kryté parkovací stání
  • Vlastní studna
  • Nízké náklady na energie, cca 5 000 Kč
  • Nachází se v klidné části obce byty

Začněte psát a pro hledání zmáčkněte enter