Prodej dvoupodlažního rodinného domu v Krásné Lípě

Krásná Lípa, obec ležící na pomezí Národního parku České Švýcarsko a Lužických hor, patří v posledních letech mezi významnou turistickou destinaci. Veškeré krásy Českého Švýcarska, Kyjovské údolí, Doubice, Jetřichovice, máte odsud na dosah ruky. A právě v tomto malebném městečku na severu Čech pro Vás máme s kolegou na prodej velmi zajímavou investiční příležitost.

Na okraji obce, v blízkosti lesa, který odděluje Krásnou Lípu a turisticky oblíbenou Doubici, stojí rodinný dům, který byl postaven za účelem krátkodobého pronájmu. Nemovitost byla dostavěna a zkouladována v roce 2021 a je zasazena do prostorné zahrady o rozloze 1614 m2, kterou si můžete upravit dle Vašich představ.

Přízemí domu dominuje prostorný obývací pokoj, kde si v chladných večer můžete zatopit v krbových kamnech. Obývací pokoj je spojen s plně vybavenou kuchyní společně s jídelnou. V přízemí se dále nachází vstupní hala, dva ložnice, dvě samostatné koupelny s toaletou a technická místnost.

Vzdušná a prostorná chodba v prvním patře Vás zaujme otevřeným stropem až do krovu. V první patře jsou čtyři samostatné pokoje, dvě oddělené koupelny s toaletou a technická místnost.

Dům disponuje podlahovým vytápěním, venkovním kamerovým systémem a dostatečným množstvím parkovacích míst na pozemku.

Okolí Krásné Lípy nabízí nespočet možností na pěší výlety či cyklotoulky. V zimně můžete navštívit nedaleký lyžařský svah v Horním Podluží, kde si můžete užít noční lyžování. V samotném městečku, na romantickém Křinickém náměstí, najdete pivovar Falkenštejn, kavárnu nebo Dům Českého Švýcarska.

Pokud Vás zajímá více informací nebo ekonomika investiční nemovitosti, neváhejte se na nás obrátit.

Co Vás může na domě nejvíce zaujmout?

  • Užitná plocha domu 172 m²
  • Velkorysý pozemek 1 614 m²
  • 6 samostatných ložnic a 4 samostatné koupelny
  • Dům je v přízemí vytápěn podlahovým topením
  • Obývací pokoj s krbovými kamny
  • Prestižní turistická lokalita Českého Švýcarska
  • Klidná část obce v blízkosti lesa

V případě zájmu o prohlídku či o více informací mě kontaktuje.

+420 731 128 458

jan.rada@bcas.cz

Začněte psát a pro hledání zmáčkněte enter