REKREAČNÍ CHATKA

v Rumburku

cena: 10 590 000,-

NADPIS 3

NADPIS 4

NADPIS 5
NADPIS 6

Sníte o místě, kde byste mohli trávit volný čas a krásné slunečné dny? Navíc v blízkosti města? A líbilo by se Vám, kdybyste měli hned za rohem krásy Českého Švýcarska?

My Vám tento sen splníme.

Na okraji Rumburku, v ulici Na kolonii, se nachází malá, útulná chata, která Vás, především díky své klidné lokalitě, chytne za srdce. Chata se nachází na stavebním pozemku o rozloze 1 319 m², který je dle územního plánu veden pro výstavbu venkovského typu bydlení. Pozemek s chatou se nachází ve slepé ulici, takže o klid a soukromí se nemusíte obávat.

Samotná chata je v původním stavu a z tohoto důvodu je určitě vhodná rekonstrukce. V loňském roce byla pouze vyměněna střešní krytina. Pro inspiraci, jak může interiér chaty vypadat po rekonstrukci, koukněte do fotogalerie, kde naleznete možný budoucí stav. Pokud by Vám snad chatka nevyhovovala, nic Vám nebrání k vystavění nízkopodlažního rodinného domu. Na pozemku je v současnosti zavedena elektřina, voda je čerpána ze studny a odpad je řešen septikem. Vytápění je řešeno krbovými kamny. Chatka je z části podsklepena. Na pozemku je dále vybudován zahradní domek a garáž.

Je jen na Vás, zda chatu budete využívat na volný čas či víkendy nebo si ji přebudujete na trvalé bydlení. Fantazii se zde meze určitě nekladou. Pokud Vás tato nemovitost zaujala, budu se na Vás těšit na prohlídkách.

  • Pozemek 1319 m² – stavební pozemek
  • Užitná plocha chaty 60 m²
  • Klidná část obce a krásná příroda za humny
  • Na pozemku garáž, zahradní domek a skleník
  • Národní park České Švýcarsko 5 minut autem
  • Chata je určená k rekonstrukci interiéru
  • Nová střecha

 

VIDEOPROHLÍDKA

V případě zájmu o prohlídku či o více informací mě kontaktuje.

Začněte psát a pro hledání zmáčkněte enter