kopie-navrhu-kopie-navrhu-kopie-navrhu-fb-prvni-strana-1

ZÁKLADNÍ ÚDAJE

UŽITNÁ PLOCHA: 217 m2  
ROZLOHA POZEMKU: téměř 3 000 m2
1. PATRO: Dřevěné, 4 samostatné pokoje.
PŘÍZEMÍ: Zděné, 2 koupelny, pokoj pro hosty.
ZAHRADA: S krytou terasou.
GARÁŽ: Dost veliká pro 2 auta.
LOKALITA:  Klidná část obce.
CENA: 3 150 000 Kč

Nemovitost nacházející se na samém břehu řeky Mandavy je posazena do krásného, téměř 3 000 m2 velkého pozemku, na kterém budete mít dostatek prostoru pro odpočinek.

Samotný rodinný dům ve své spodní, zděné části poskytuje pro své obyvatele samostatnou kuchyň s jídelnou, obývací pokoj s krbovými kamny, 2 koupelny, pokoj pro hosty a technické zázemí domu, ve kterém se o pohodlí majitelů stará kotel na tuhá paliva zn. Dakon a bojler na ohřev teplé vody.

Z prostorné chodby v přízemí vejdete přímo na krytou terasu, která je lemována záhony levandulí, díky kterým si připadáte jako ve francouzském Provence. Rozlehlá terasa je skvělým místem pro pohodové posezení s rodinou či přáteli. Z terasy už můžete vkročit na rozlehlý pozemek ( celý pozemek je veden jako stavební), který je skutečnou oázou klidu.

První patro domu, které je převážně dřevěné, nabízí 4 samostatné pokoje, menší koupelnu a prostornou chodbu s útulným čtecím koutkem. Z prvního patra se také dostaneme na půdu, která v případě potřeby lze přestavět na obytné místnosti.

Dům má vlastní studnu, kterou majitelé primárně využívají jako zdroj vody, navíc je napojen i na obecní vodovod. Odpad je řešen objemným septikem. Rekonstrukcí prošla 1/2 střechy, v celém přízemí jsou nové rozvody elektřiny i vody ( kromě kuchyně). V domě jsou dřevěná okna, které zachovávají domu jeho autentičnost. V zadní části pozemku se nachází samostatná garáž pro dvě vozidla a parkovací stání za branou pozemku.

Ačkoli se dům nachází v klidné části města, je doslova jen pár kroků od veškerého občanského vybavení. V okruhu cca 500 m od domu nalezneme obchody, autobusové nádraží, úřady, sportoviště, školu.

V případě zájmu o prohlídku či o více informací mě kontaktuje.

+420 731 128 458

jan.rada@bcas.cz