kopie-navrhu-kopie-navrhu-kopie-navrhu-fb-prvni-strana-4

ZÁKLADNÍ ÚDAJE

DISPOZICE: 4+1
UŽITNÁ PLOCHA: 150 m2
ZAHRADA: 2 pozemky oddělené říčkou.
1. POZEMEK: 500 m
2. POZEMEK: 3 000 m2
CENA: 3 950 000 Kč

Ve městě Bakov nad Jizerou, v jeho klidné části, v ulici Rybní důl, nabízíme útulnou nemovitost na prodej. Bakov nad Jizerou, město ve Středních Čechách, nabízí díky své poloze klidné, rodinné bydlení s veškerým občanským komfortem a dosahem velkého města, plného pracovních příležitostí. Pohodlnou jízdou autem se totiž dostanete do pár minut vzdálené Mladé Boleslavi nebo do Turnova, srdce České ráje.

Samotná nemovitost, postavena ve 40. letech 20. století, se svou dispozicí 4+1 poskytuje budoucím vlastníkům dostatečný prostor a jedinečnou možnost zrekonstruovat si vlastní bydlení podle svých představ a snů.

V přízemí dvoupodlažního, z části podsklepeného rodinného domu, nalezneme průchozí kuchyni, obývací pokoj, dvě ložnice, koupelnu a samostatnou toaletu. Z koupelny můžeme vstoupit do samostatné technické místnosti, kde se o teplo v domě stará elektrokotel a také samostatný kotel na tuhá paliva. Ohřev teplé vody zajišťuje bojler. Z technické místnosti je přímý vstup na zahradu. V 1. patře domu se nachází samostatný pokoj, hala a půdní prostor, který je vhodný pro půdní vestavbu, kde může vzniknou pěkný pokoj či ateliér.

Dům prošel v roce 1975 částečnou přestavbou, kdy byla realizována přístavba domu a také nová střecha. V domě jsou plastová okna s dvojskly.

Součástí prodeje jsou také přilehlé pozemky patřící k domu. Ty se skládají ze dvou částí, které jsou odděleny říčkou Kněžmostkou. První část pozemku o velikosti 500 m2, je přímo přilehlá k domu a nabízí dostateční prostor pro odpočinek a relaxaci. Na zahradě, která je orientována na jihozápad, se nachází dvojgaráž, kterou ocení kutilové, skleník na pěstování domácí zeleniny i několik ovocných stromků. Druhá část pozemku o velikosti přes 3 000 m2, se nachází za říčkou, na protější stráni.

V Bakově nad Jizerou nalezneme kompletní občanskou vybavenost – školu, školku, obchody, lékaře.

Nemovitost je vhodná pro zájemce, kteří hledají klidné místo na bydlení a zároveň se nebojí rekonstrukce domu, díky které může z domu vzniknout prestižní nemovitost. Pokud Vás nemovitost zaujala, přijďte se na ní osobně podívat. Budu se těšit na prohlídkách.

Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.

V případě zájmu o prohlídku či o více informací mě kontaktuje.

+420 731 128 458

jan.rada@bcas.cz