BYT 2+KK

Ve Varnsdorfu

cena: 1 250 000,-

2+KK

DISPOZICE

45,5 m2

Užitná plocha

NÍZKÉ MĚSÍČNÍ NÁKLADY

3 831 Kč

KOUPELNA PO REKONSTRUKCI

Menší byt a ještě za rozumné peníze, to je ve Varnsdorfu poslední dobou nedostatkové zboží. Proto vždy, když se takový byt objeví, bývá rychle pryč. Ať už hledáte startovací byt nebo investiční příležitost, zpozorněte a čtěte dále.

Družstevní byt 2+kk s užitnou plochou 45,5 m2, v ulici Karolíny Světlé, může být skvělým bydlením pro 1-2 osoby. Bytová jednotka ve 4. nadzemním podlaží panelového domu, který prošel kompletní revitalizací, nabízí zajímavou příležitost a možnost vytvořit si bydlení svých snů. Byt je předurčen k renovaci a díky skvělé dispozici a prostorným místnostem můžete pustit uzdu své fantazii a stvořit si jedinečné místo pro život. Jak taková proměna bytu může vypadat, můžete vidět ve fotogalerii. Nicméně část renovace řešit již nemusíte. Majitelé totiž před časem rekonstruovali koupelnu, kde je vyzděné jádro a nová elektřina v mědi.

Byt doslova překypuje světlem, a to díky své jižní orientaci. Velkou výhodou jsou nízké provozní náklady, které se pohybují pod 4 000 Kč měsíčně. K bytu samozřejmě náleží sklepní kóje. Parkování je možné před domem. Ulice Karolíny Světlé poskytuje skvělou dostupnost všeho důležitého, co k životu potřebujete. Pokud Vás byt zaujal, neváhejte a ozvěte se mi. Financování družstevního bytu Vám pomůžeme vyřídit. Rád se s Vámi potkám na prohlídce.

Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.

V případě zájmu o prohlídku či o více informací mě kontaktuje.