webovky-prodano-1

ZÁKLADNÍ ÚDAJE

DISPOZICE: 3+1
CELKOVÁ PLOCHA: 181 m²
ZAHRADA: S terasou a skleníkem.
NÍZKÉ NÁKLADY: Cca  2 700 Kč měsíčně.
GARÁŽ: 36 m²
CENA: 4 500 000 Kč

Hledáte klidné, rodinné bydlení s útulnou zahradou, kde byste mohli trávit volné chvíle se svými blízkými? A zároveň nemáte chuť a čas nic nákladně rekonstruovat? S radostí Vám oznamuji, že jste právě takové bydlení našli!

Rodinný dům nacházející se v klidné části Varnsdorfu, který je svou užitnou plochou 181 m² vhodný pro menší rodinu. Je obklopen rozměrově sice menší, ale za to udržovanou a útulnou zahradou, na které díky vzrostlé zeleni budete mít dostatek klidu a soukromí.

Celá nemovitost procházela řadu let postupnou rekonstrukcí, při které majitelé kladli důraz na vytvoření nízkonákladového bydlení. Dům je kompletně zateplený, navíc je celý podříznutý, byla vyměněna okna (dřevěné špalety s trojskly) a střecha, která je zároveň zateplená. O komfort celého bydlení se stará tepelné čerpadlo, které sráží celkové náklady domu na opravdové minimum, a to cca 2 700 Kč měsíčně (voda a elektřina).

Samotná nemovitost se svou dispozicí 3+1 a orientací obytných místností na slunnou, jihozápadní stranu, nabízí pro své obyvatele příjemné, rodinné bydlení s dostatkem přirozeného světla. Po vstupu do domu a průchodem zádveřím vejdeme do prostorné chodby. Zde, především v chladném období, oceníme podlahové topení. Z chodby můžeme pokračovat do prostorné kuchyně a na ní navazujícího obývacího pokoje nebo koupelny, jejíž dominantou je velkorysý sprchový kout.

Po dřevěném schodišti vystoupáme do prvního patra, kde na nás čeká ložnice a velký dětský pokoj, obě místnosti se střešními okny. Najdeme tu také samostatné WC a komoru, vhodnou na sušení prádla, či uskladnění věcí. Součástí domu je sklep, ideální pro uchování potravin a garáž, která svým rozměrem cca 36 m2 doslova vybízí ke kutilství.

Na zahradě můžeme trávit čas poklidným grilováním na kryté terase či pěstováním domácí zeleniny ve zbudovaném skleníku. Zahrada nabízí i prostor pro dětské radovánky či okrasnou zahrádku s květinami před domem.

V případě zájmu o prohlídku či o více informací mě kontaktuje.

+420 731 128 458

jan.rada@bcas.cz