webovky-prodano

ZÁKLADNÍ ÚDAJE

UŽITNÁ PLOCHA: 258 m²
ROZLOHA POZEMKU: 2 457 m²
PŘÍZEMÍ: 5 samostatných pokojů.
1. PATRO: Možnost vybudování dalšího bytu.
KOUPELNA: Vana i sprchový kout.
MĚSÍČNÍ NÁKLADY: cca 6 000 Kč.
V BLÍZKOSTI DOMU: Veškerá občanská vybavenost
CENA: 3 750 000 Kč

Přejete si bydlet v centru města? Nebo si raději přejete bydlení v rodinném domě s vlastní zahradou, kde budete mít dostatek soukromí?
V nejsevernějším městě České republiky umí splnit obojí. Vítejte ve Šluknově, kde se v sousedství renesančního zámku nachází rodinný domek s velkým potenciálem a ještě větší zahradou.

Ale pěkně popořádku.

Cihlový rodinný dům, se svou nynější dispozicí 5+1, je vhodný pro větší rodinu, která má ráda pohodové a klidné bydlení. Samotná nemovitost prošla před 15ti lety částečnou rekonstrukcí přízemí. Dům je podříznutý, čímž je izolovaný od zemní vlhkosti. Dále jsou vyměněny veškeré rozvody (elektřina a topení jsou v mědi, voda a odpady v plastu). Opravována byla taktéž střecha. Dům je vytápěn kotlem na tuhá paliva a kompletní měsíční náklady se pohybují okolo 6 000 Kč.

Obytné místnosti jsou příjemně prostorné a svým obyvatelům nabízí dostatek soukromí, přeci jen 167,5 m² ( včetně garáže, kotelny a uhelny) je opravdu luxusní výměra přízemí. Kuchyně je vybavena hezkou kuchyňskou linkou, ze které máte výhled skrze okno do jídelny, která může sloužit i jako obývací pokoj. Přes chodbu je současný obývací pokoj, prostorná koupelna, ve které máte k dispozici jak vanu, tak i sprchový kout. V zadní části koupelny majitelé vybudovali šikovný prostor pro pračku a sušičku. Chodbou se dále dostaneme do tří samostatných pokojů, které slouží jako ložnice či dětský pokoj.

1. patro domu na svou rekonstrukci teprve čeká. Je zde možné vybudovat velkorysou bytovou jednotku o dispozici 2+1/3+1 s celkovým rozměrem 91 m². Zda ji do budoucna využijete pro své děti či na pronájem, záleží čistě na Vás. Do 1. patra jsou přivedeny veškeré rozvody – elektřina, voda i odpady.

Rozlehlý pozemek o velikosti 2 457 m² dává spoustu možností, jak trávit volný čas. Každý si zde najde prostor pro své koníčky např. zahradničení, kutilství nebo zde můžete trávit čas posezením s přáteli či grilováním s rodinnou. V přední části zahrady před domem nalezneme okrasné keře, v zadní části ovocné stromy, záhonky a také skleník.

V případě zájmu o prohlídku či o více informací mě kontaktuje.

+420 731 128 458

jan.rada@bcas.cz