kopie-navrhu-kopie-navrhu-kopie-navrhu-fb-prvni-strana-6

ZÁKLADNÍ ÚDAJE

ROZLOHA: 2 394 m²
K DISPOZICI: Kompletní projektová dokumentace na výstavbu rodinného domu.
INŽENÝRSKÉ SÍTĚ: Voda a elektrika.
CENA: 1 745 000 Kč

Prodej nádherného stavebního pozemku v bráně Českého Švýcarska, který se prodával včetně projektové dokumentace a stavebního povolení, byl od začátku velká výzva. Cenová představa paní majitelky byla totiž cca o 50% vyšší než cena okolních pozemků. Bylo potřeba se zaměřit na kvalitní propagaci a odvést špičkovou práci, abych tento pozemek prodal. Prodej se vydařil i díky skvělé videoprohlídce, která posunula propagaci pozemku na vyšší úroveň.

Krásná Lípa, městečko v severních Čechách, obklopené malebnou krajinou nejmladšího národního parku České Švýcarsko, je oblíbenou rodinnou i rekreační lokalitou. Své o tom věděl i Karel Gott, který měl postavenou chalupu v nedaleké Doubici. A právě v bráně Českého Švýcarska, na okraji obce, leží lukrativní stavební pozemek, který je doslova k nakousnutí.

Slunný, mírně svažitý pozemek, nabízí svou velkorysou rozlohou 2.394 m2 prostor pro popuštění uzdě fantazii a realizaci těch nejtajnějších stavebních snů. Pozemek, svým umístěním v nově vznikající zástavbě rodinných domů, nabízí ideální místo pro klidné, harmonické bydlení, kam se budete rádi vracet.

Pro ty, kteří chtějí jen přijít a stavět, mám skvělou zprávu. K pozemku je totiž k dispozici kompletní projektová dokumentace na stavbu rodinného domu ( přízemní dům o dispozici 4+kk s garáží), včetně vydaného stavebního povolení na stavbu RD i realizaci ČOV. Inženýrské sítě – voda a elektřina jsou na hranici pozemku.

Velkolepost pozemku navíc podtrhuje jeho skvělá dostupnost. Na nádherném Křinickém náměstí, které nás zaujme svou rozmanitostí služeb, najdeme tam místní pivovar Falkenštejn, rodinnou kavárnu, dům Českého Švýcarska, nádherný hotel Lípa resort, výrobnu čokolády a mnoho dalšího, jsme jen pár minut jízdy autem a přibližně 15 minut volnou chůzí. Do sousedního Rumburka dojedete pohodlnou jízdou za 5 minut. Autobusová zastávka je jen 500m od pozemku.

V Krásné Lípě také nechybí veškerá občanská vybavenost – školka, škola, obchod s potravinami, lékárna, pošta.

V případě zájmu o prohlídku či o více informací mě kontaktuje.

+420 731 128 458

jan.rada@bcas.cz