BYTOVÝ DŮM SE 4 BYTY

ve Varnsdorfu

Cena: 6 750 000,-

UŽITNÁ PLOCHA DOMU 436 m²

4 byty a podkroví k rekonstrukci

ROZLEHLÝ POZEMEK O VELIKOSTI 1 066 m²

Možnost parkování i venkovního posezení

ZAJÍMAVÁ INVESTIČNÍ PŘÍLEŽITOST

Očekávaný výnos 6 – 8 %

DO NĚMECKA 5 MINUT

Za prací i za nákupy

V severních Čechách, na hranicích s Německem, leží město Varnsdorf. A právě zde jsme pro Vás připravili zajímavou investiční příležitost. Bytový dům, ve kterém se aktuálně nacházejí 4 bytové jednotky a podkroví k rekonstrukci.

Vlastnické bydlení je v současné době pro spoustu lidí nedostupné. Zpřísněné limity pro hypotéky a vysoké úrokové sazby jsou často nepřekonatelnou překážkou. Kvůli tomu jsou lidé stále častěji nuceni vyhledávat nájemní bydlení. Právě proto může být bytový dům skvělou možností, jak si zajistit pasivní příjem. Díky pracovním příležitostem v Německu se navíc stávají severní Čechy bonitnější než kdy dříve.

Rozložení bytového domu:

1. nadzemní podlaží: Byt č. 1 o velikosti 57,8 m² a byt č. 2 o velikosti 55,8 m²

2. nadzemní podlaží: Byt č. 3 o velikosti 57,8 m² a byt č. 4 o velikosti 73 m².

V podkroví o velikosti cca 140 m² je možnost vybudovat další 2 – 3 byty.

Aktuální tržní nájemné se ve Varnsdorfu pohybuje mezi 110 – 150 Kč/m².

Bytový dům se nachází na pozemku o velikosti 1 066 m² a je situován v širším centru města, v obytné zástavbě. Dům prošel v posledních letech částečnou rekonstrukcí. Byla vyměněna střešní krytina a osazena plastová okna. V domě je využíván plyn, jak na ohřev vody, tak na vytápění. Každý byt má svůj plynový kotel. Celý dům je kompletně podsklepený.

Rozlehlý pozemek obklopující bytový dům nabízí množství využití. V jedné části můžete vybudovat např. soukromá parkovací místa, v další částí pozemku využívat prostor na volnočasové aktivity nebo klidné posezení. Město Varnsdorf nabízí kompletní občanskou vybavenost s množstvím školek i škol, obchodů a sportovního vyžití.

Je jen na Vás jak tuto investiční příležitost uchopíte. Zda na dlouhodobý pronájem nebo postupný rozprodej bytů ( po zpracování prohlášení vlastníka). Očekávaný výnos z domu se pohybuje v rozmezí 6-8 % ročně.

Pokud Vás tato nemovitost zaujala, neváhejte se na nás obrátit pro bližší informace. Budeme se těšit na prohlídkách.

V případě zájmu o prohlídku či o více informací mě kontaktuje.