DŮM SE 4 APARTMÁNY

v Chloumku, Mírová pod Kozákovem

cena: 9 490 000,-

ROZSÁHLÝ POZEMEK

S rozlohou přes 10 000 m²

UŽITNÁ PLOCHA 200 m2

PO ROZSÁHLÉ REKONSTRUKCI

Původní jen střešní krytina

NÍZKÉ MĚSÍČNÍ NÁKLADY

cca 6 000 Kč měsíčně

Hledáte investiční příležitost nebo klidné bydlení pro svou rodinu? Mám pro Vás skvělou zprávu! Vaše hledání je právě u konce.

Rád bych Vám představil dům o celkové ploše 200 m² s výměrou pozemku přes 10 000 m², který se nachází v obci Mírová pod Kozákovem, v části Chloumek. V současné době je celý objekt pronajímám na krátkodobé pronájmy, nicméně může také sloužit, po drobné úpravě, i jako vlastní bydlení pro početnější rodinu. Nabízí se také kombinace obojí, záleží jen na Vás.

Výnosnost krátkodobého pronájmu apartmánů se pohybuje přes 10 % ročně, s tím, že obsazenost každý rok postupně narůstá. Celá nemovitost navíc skrývá potenciál na další rozšíření, ať už o wellness, které by ještě více zvedlo obsazenost objektu nebo o stodolu, kterou si můžete k domu přikoupit. Stodola stojí na samostatném, stavební pozemku a je také prodávaná samostatně.

Dům, který je na katastru veden jako zemědělská usedlost, prošel v posledních letech rozsáhlou rekonstrukcí. Kromě původní střešní krytiny zde nezůstal kámen na kameni. Majitelé investovali především do snížení energetické náročnosti budovy a tepelného komfortu. Celý objekt je kompletně zateplený, instalována byla izolační okna s trojskly. O vytápění a ohřev vody se stará tepelné čerpadlo, které je dimenzované i pro případná další zařízení, např. bazén nebo saunu. V přízemí je instalováno podlahové vytápění. Tyto a další investice snížily měsíční náklady za celý dům na cca 6 000 Kč.

Zásadní proměnou prošel i interiér budovy. Kombinací betonové stěrky, masivních dřevěných prvků, trámových stropů a přiznaných cihlových příček vznikly autentické a designové apartmány. Každý disponuje vlastní vybavenou kuchyňkou a koupelnou. Tři apartmány navíc mají svou vlastní terasu. Celková kapacita objektu je 20 lůžek.

Kolem domu obyvatelé a návštěvníci jistě ocení krytou terasu s možností využití grilu pro příjemné posezení s rodinou a přáteli. Dětské hřiště pro radovánky se svými ratolestmi nebo otevřené ohniště, které doslova vybízí k opékání špekáčků a zpěvu trempských písní. Dostatek prostoru pro parkování je samozřejmostí.

Mírová pod Kozákovem, Chloumek, je vzdálený jen 5 minut jízdy autem a 20 minut pěšky od centra Turnova i mnoha dalších oblíbených míst Českého ráje. Skvělá poloha v turisticky atraktivní lokalitě, přesto stranou od veškerého ruchu, dodává tomuto místu svou jedinečnost a prestiž. Jen pár kroků od domu vede jedna z mnoha cyklostezek, která Vás zavede na pohádková místa. Hrubá Skála, hrad Valdštejn, Klokočské skály, Dolánky, Sedmihorky, to je jen letmý výčet známých míst, která jsou od domu vzdáleny jen pár kilometrů. Doslova ráj pro turisty. Ročně jich do Českého ráje zavítá přes 1 milion.

VIDEOPROHLÍDKA

V případě zájmu o prohlídku či o více informací mě kontaktuje.