BYT 3+KK

v Mochově, Praha-Východ

Cena: 3 790 000,-

UŽITNÁ PLOCHA 64,4  m²

Dispozice 3+KK

PO KOMPLETNÍ REKONSTRUKCI

Před 5 lety

K DISPOZICI SKLEP, PŮDA A DVŮR

Na dvoře má vzniknout útulný koutek na klidné posezení

KOUSEK OD PRAHY

20 minut autem od Černého Mostu

Toužíte po útulném bydlení v klidné obci, ale také v dosahu Prahy, abyste mohli využívat benefity našeho hlavního města? A zároveň se chcete rovnou nastěhovat a bydlet, bez nutnosti další velké rekonstrukce? Právě jeden takový byt po kompletní rekonstrukci mám pro Vás nyní v nabídce.

Byt 3+kk, s užitnou plochou 64,4 m2, se nachází v obci Mochov, který je vzdálen cca 20 minut jízdy autem od Černého mostu. Bytová jednotka se nachází v nejvyšším, třetím patře cihlového domu a tudíž Vás nebude rušit dupot sousedů či jiný hluk z patra nad Vámi.

Celý byt prošel před 5 lety kompletní rekonstrukcí a doslova zde nezůstal kámen na kameni. Rekonstruováno bylo prakticky vše, rozvody vody, elektřiny, plastová okna, podlahy, kuchyňská linka, koupelna a mnoho dalšího. Paní majitelce se podařilo docílit vkusného a příjemného bydlení, které navíc podtrhuje výhled na místní kostel na kopečku. Díky velkým oknům je zajištěn dostatek světla po celý den.

K dispozici je majitelům společný sklep a půda, a také dvůr, kde má v blízké době vzniknout útulný koutek na klidné posezení. Parkování je možné na veřejném parkovišti naproti domu. Obec Mochov poskytuje svým obyvatelům základní občanskou vybavenost, potraviny, poštu, základní a mateřskou školu, a také přímý autobusový spoj do Prahy.

Byt je svou dispozicí vhodný pro 3-4 člennou rodinu, která nechce akceptovat ceny pražských bytů, ale zároveň chce využívat benefity Prahy, ať už pro pracovní příležitosti nebo jen pro volný čas.

Pokud hledáte byt za skvělé peníze, energeticky příznivý a navíc rovnou k nastěhování, je toto pro Vás ta správná volba. Budu se na Vás těšit na prohlídkách.

V případě zájmu o prohlídku či o více informací mě kontaktuje.