webovky-2

ZÁKLADNÍ ÚDAJE

DISPOZICE: 3+1
UŽITNÁ PLOCHA: 77 m²
PODLAŽÍ: 2 (1. patro)
VLASTNICTVÍ: Družstevní.
STAV: Po částečné rekonstrukci
MĚSÍČNÍ NÁKLADY: 6 500 Kč
VYBAVENÍ: Částečné
CENA: 1 849 000 Kč

Hledáte prostorné rodinné bydlení v atraktivní Varnsdorfské lokalitě? A máte rádi skvělou dostupnost všech potřebných obchodů, škol, školek a dalších služeb? A navíc chcete mít i kousek do přírody? V tom případě mám pro Vás skvělou zprávu. Byt 3+1, s užitnou plochou 77 m² v ulici Karolíny Světlé, toto všechno splňuje.

Bytová jednotka se nachází ve 2. nadzemním podlaží revitalizovaného panelového domu a nabízí klidné a pohodlné bydlení pro 3-4 člennou rodinu. Bytu dominuje kuchyň, kde si majitelé nechali před pár lety zhotovit kuchyňskou linku na míru včetně indukční varné desky, a obývací pokoj s prosklenou lodžií, kde můžete trávit volný čas se svou rodinou. Kuchyně i obývací pokoj svou orientací na jižní stranu poskytují dostatek světla a slunečního svitu pro příjemné bydlení. Ložnice a dětský pokoj jsou orientovány na sever, což oceníte hlavně v teplých, letních měsících. Před pár lety byla v části bytu položena nová plovoucí podlaha a vyměněny interiérové dveře, díky čemuž dostal byt moderní vzhled. V předsíni majitelé využili prostor pro vestavěnou skříň, do které se vejde opravdu spousta věcí. Koupelna je sice stále s umakartovým jádrem, je ale vyštukovaná a obložená obklady, působí tak velmi útulně. Pokud by Vám snad koupelna nevyhovovala, nabízí se možnost přestavby s využitím chodby a WC, může tak vzniknou vskutku velkorysý prostor. Tuto přestavbu můžete vidět ve fotogalerii v přiložené vizualizaci.

K bytu samozřejmě náleží i sklepní kóje. Parkování je možné před domem. V okolí domu nalezneme několik dětských hřišť, školu, školku, restauraci, lékaře, supermarkety, autobusovou i vlakovou zastávku, zkrátka vše, co k životu potřebujete. Stěhování do bytu bude umožněno až po dokončení rekonstrukce domu majitelů, předpokládaný termín stěhování 1.6.2022. Pokud Vás byt zaujal, neváhejte se na nás obrátit. Financování družstevního bytu Vám zdarma vyřídíme. Budeme se těšit na prohlídkách.

Majitelé si vyhrazují právo na výběr kupujícího dle vlastních kritérií.

V případě zájmu o prohlídku či o více informací mě kontaktuje.

+420 731 128 458

jan.rada@bcas.cz