BYT 3+1

Ve Varnsdorfu

cena: 1 849 000,-

3+1

Dispozice

PO ČÁSTEČNÉ REKONSTRUKCI

77 m²

Užitná plocha

NOVÁ KUCHYŇSKÁ LINKA NA MÍRU

Hledáte prostorné rodinné bydlení v atraktivní Varnsdorfské lokalitě? A máte rádi skvělou dostupnost všech potřebných obchodů, škol, školek a dalších služeb? A navíc chcete mít i kousek do přírody? V tom případě mám pro Vás skvělou zprávu. Byt 3+1, s užitnou plochou 77 m² v ulici Karolíny Světlé, toto všechno splňuje.

Bytová jednotka se nachází ve 2. nadzemním podlaží revitalizovaného panelového domu a nabízí klidné a pohodlné bydlení pro 3-4 člennou rodinu. Bytu dominuje kuchyň, kde si majitelé nechali před pár lety zhotovit kuchyňskou linku na míru včetně indukční varné desky, a obývací pokoj s prosklenou lodžií, kde můžete trávit volný čas se svou rodinou. Kuchyně i obývací pokoj svou orientací na jižní stranu poskytují dostatek světla a slunečního svitu pro příjemné bydlení. Ložnice a dětský pokoj jsou orientovány na sever, což oceníte hlavně v teplých, letních měsících. Před pár lety byla v části bytu položena nová plovoucí podlaha a vyměněny interiérové dveře, díky čemuž dostal byt moderní vzhled. V předsíni majitelé využili prostor pro vestavěnou skříň, do které se vejde opravdu spousta věcí. Koupelna je sice stále s umakartovým jádrem, je ale vyštukovaná a obložená obklady, působí tak velmi útulně. Pokud by Vám snad koupelna nevyhovovala, nabízí se možnost přestavby s využitím chodby a WC, může tak vzniknou vskutku velkorysý prostor. Tuto přestavbu můžete vidět ve fotogalerii v přiložené vizualizaci.

K bytu samozřejmě náleží i sklepní kóje. Parkování je možné před domem. V okolí domu nalezneme několik dětských hřišť, školu, školku, restauraci, lékaře, supermarkety, autobusovou i vlakovou zastávku, zkrátka vše, co k životu potřebujete.

V případě zájmu o prohlídku či o více informací mě kontaktuje.