webovky-prodano1

ZÁKLADNÍ ÚDAJE

DISPOZICE: 1+1 (možnost přestavby na 2+kk)
PODLAHOVÁ PLOCHA: 41,9 m2
LOKALITA: Cca 1 minuta chůze od centra, 10 minut od Liberecké přehrady.
PARKOVÁNÍ: Na dvoře před domem.
MĚSÍČNÍ NÁKLADY: Nízké, cca 2 500 Kč.
CENA: 2 750 000 Kč

Hledáte byt v centru města, ale zároveň toužíte po klidném bydlení? A ideálně chcete být i kousek od přírody? Říkáte si: To není možné splnit? Byt 1+1 v Mlýnské ulici Vás přesvědčí o opaku.

Bytová jednotka o velikosti 41,9 m2 se nachází v 5. patře udržovaného, činžovního domu. Byt je možné upravit dle vlastních představ a vytvořit si tak jedinečné a moderní bydlení, nabízí se i možnost přebudování na 2+kk. Svou dispozicí a velikostí místností se jedná o ideální bydlení pro 1-2 osoby. Skvělé hospodaření SVJ, dobrý stav domu i plynová přípojka přispívají k nízkým měsíčním nákladům, ty se pohybují okolo 2 500 Kč. K bytu také náleží sklepní kóje a půdní prostor.

Budova svým umístěním ve vnitrobloku zajišťuje pro své obyvatele vskutku klidné a tiché bydlení. Pocit klidu a soukromí je navíc umocněn výhledem do zeleně, která se nachází za domem. Parkování je možné zpřístupnit na soukromém dvoře přímo před domem. Majitelé jistě ocení strategickou pozici bytu – jen pár minut chůze se nachází veškerá občanská vybavenost, včetně terminálu MHD a obchodního centra Forum. Příjemná docházková vzdálenost od Liberecké přehrady dává možnost k trávení volného času sportem či odpočinkem v přírodě.

Ať už hledáte startovací byt nebo investiční příležitost, neváhejte se na mě obrátit a byt Vám představím na osobní prohlídce :).

VIDEOPROHLÍDKA

V případě zájmu o prohlídku či o více informací mě kontaktuje.

+420 731 128 458

jan.rada@bcas.cz