webovky-prodano-1

ZÁKLADNÍ ÚDAJE

DISPOZICE: 2+1
PLOCHA: 60 m2
REKONSTRUKCE: Kompletní v roce 2016.
PARKOVÁNÍ: Před domem (2 000 Kč ročně).
ÚLOŽNÉ PROSTORY: Vestavěné skříně, komora a kóje.
LODŽIE: ANO
V OKOLÍ: Veškerá občanská vybavenost.
CENA: 3 490 000 Kč

Moderně zrekonstruovaný byt si po zásluze vysloužil titul nejrychleji prodaná nemovitost. Za první tři dny inzerce se ozvalo přes 20 zájemců a rezervační smlouva se podepsala po týdnu od zveřejněním inzerce. Profesionální fotografie, homestaging a propagace v rámci sociálních sítí udělali z bytu doslova trhák. Díky velkému zájmu se nakonec byt prodal o 100 000 Kč více, než byla původně inzerovaná cena.

Byt 2+1, v 6. patře panelového domu, prošel v roce 2016 kompletní a vkusnou rekonstrukcí. Majitel kladl důraz na použití kvalitních materiálů a provedení prací, díky tomu tomu vznikl krásný a útulný byt. Samotná bytová jednotka nabízí prostornou předsíň s vestavěnou skříní, z které můžete volně vstoupit do kuchyně a dále do dvou samostatných pokojů – obývacího pokoje a ložnice. Moderní, kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči a plynovým sporákem, poskytuje veškerý komfort pro kulinářský um nových majitelů. Za kuchyní se dále dostaneme do krásné koupelny, jejíž dominantou je rozlehlý sprchový kout.

Obývací pokoj a ložnice s krásnou dřevěnou podlahou jsou orientovány na jihozápad a poskytují dostatek prostoru pro odpočinek. Z prostorného obývací pokoje můžete vstoupit na lodžii. V ložnici naleznete další vestavěnou skříň, o úložný prostor tedy opravdu nebudete mít nouzi. Další možností, kde můžete uložit věci, je v komoře v mezipatře, která patří k bytu a dále ve sklepní kóji.

Blízké okolí bytu obklopuje veškerá občanská vybavenost, kterou k životu potřebujete – škola, školka, obchodní centrum Forum, MHD, autobusové i vlakové nádraží. Jistě také oceníte pohodlný přístup na rychlostní silnici. Parkování můžete řešit před domem, parkovací kartou, která stojí 2 000 Kč/ročně ( majitel místo může přenechat).

V případě zájmu o prohlídku či o více informací mě kontaktuje.

+420 731 128 458

jan.rada@bcas.cz