kopie-navrhu-kopie-navrhu-kopie-navrhu-fb-prvni-strana-2

ZÁKLADNÍ ÚDAJE

DISPOZICE: 5 bytových jednotek.
UŽITNÁ PLOCHA: 486 m2
REKONSTRUKCE: Zateplení, plastová okna, nová střecha.
ROZLOHA POZEMKU: cca 900 m2
ÚLOŽNÉ PROSTORY: Půda i sklep.
CENA: 3 050 000 Kč

Obec Dolní Podluží se nachází na úpatí Lužických hor a svou polohou nabízí klidné místo k bydlení i odpočinku. V blízkosti obce nalezneme větší města Varnsdorf a Rumburk.

Samotný dům se skládá z 5ti bytových jednotek – bytová jednotka v přízemí v sobě ukrývá garsonieru o velikosti 25 m2, dvě bytové jednotky v 1. nadzemním podlaží nabízejí bytovou dispozici 3+1 o velikosti 60m2 a dva byty v podkroví nabízí dispozici 1+1 o velikosti 31 m2. Ke každému bytu náleží i sklepní kóje.

Celý dům procházel v posledních letech řadou postupných rekonstrukcí – dům je kompletně zateplen s novými plastovými okny, rekonstruována byla i střecha. K dispozici je půdní prostor i sklep, které lze v případě vhodné rekonstrukce přestavět na obytné jednotky.

Dům nabízí více variant využití, ať už na vlastní bydlení nebo na pronájem ( krátkodobý i dlouhodobý) – výnos při dlouhodobém pronájmu se může pohybovat kolem 8% p.a. K celému bytovému domu náleží i krásně udržovaná zahrada s orientací na jih o velikosti cca 900 m2, která nabízí místo pro odpočinek a nádherný výhled na Lužické hory, včetně hory Jedlová.

V případě zájmu o prohlídku či o více informací mě kontaktuje.

+420 731 128 458

jan.rada@bcas.cz