Jmenuji se Jan Rada a od roku 2011 pracuji jako finanční a realitní konzultant ve společnosti Broker Consulting, a.s. Ve své každodenní praxi propojuji svět financí a realit do jedné, pro lidi dostupné služby, díky které získávají benefity VIP klientely.

Mým posláním je plnit klientům jejich životní cíle, např. vlastní bydlení, finanční nezávislost. Finanční plánování, se kterým denně pracuji, zajišťuje pro mé klienty dostatečný finanční kapitál na splnění jejich cílů. Provádím je bezpečně a s jistotou jejich finančním životem. Stejné principy uplatňuji i při své realitní činnosti, při které řeším prodej nemovitosti svým klientům. Bezpečí, lidský přístup a jistota celé transakce – to lidé nejvíce oceňují na mé práci realitního konzultanta. Při prodeji nemovitosti ctím pravidlo Tomáše Bati. Veškeré strany na obchodě zúčastněné musí být po provedení obchodu bohatší, než byly předtím.

Na práci realitního makléře mě nejvíce naplňuje pestrost práce, unikátnost každé nemovitosti a jedinečné příběhy lidí, kteří se rozhodli prodej nemovitosti svěřit do mých rukou. Vždy se prodává jiná nemovitost, s jinými vlastníky, to dělá z každého prodeje novou zkušenost a nový, jedinečný zážitek. Cítím velkou osobní odpovědnost za každý prodej, mnohokrát je nemovitost celoživotní majetek klientů či rodinné dědictví, a proto ke každému přistupuji zcela individuálně, s maximální péči a odborností. Při každém prodeji se snažím vycházet z klientových představ a požadavků, někdy je nutné představy vzhledem k okolnostem a možnostem prodeje upravit, ale vždy najdeme společnou cestu, jak prodej nemovitosti zrealizovat. Zakládám si na férovém jednání, transparentnosti procesu a pravidelné komunikaci s klienty, zkrátka, aby klient vždy znal svou aktuální situaci a měl možnost posoudit naší spolupráci.

Při prodeji kladu důraz na profesionální prezentaci nemovitosti, která vzbudí v zájemcích pozitivní emoce a pomáhá k efektivnějšímu prodeji nemovitosti. Přidanou hodnotou mé práce je exkluzivní propagace, a možnost ušití individuální prodejní strategie na míru každého klienta. Snažím se klientům přinést nadstandardní službu, která na realitním trhu není běžná a pomáhám tím měnit realitní svět v příjemnější a srozumitelnější prostředí.

Pokud i Vy hledáte realitního makléře, už nehledejte. Budu vděčný, pokud se na mně obrátíte a prodej nemovitosti zrealizujeme společně. Jsem tu pro vás.